Blue Sky Productions Muğla Fethiye Düğün Fotoğrafçısı - Armut.com Drone Fotoğraf ve 4K Video Çekimi - Wedding Photographer in Ölüdeniz Fethiye
Drone Fotoğraf ve 4K Video Çekimi

Drone Fotoğraf ve 4K Video Çekimi

Photography

Havadan Fotoğraf ve 4K Video Çekimleri

Blue Sky Productions olarak müşteri odaklı ve iş odaklı çalışmalarımızda kullandığımız insansız hava araçları (İ.H.A) veya multicopter olarakda bilinen hava çekim araçları ile profesyonel fotoğrafçılık ve 4K Video çekim hizmeti vermekteyiz.

Kullandığımız Ekipmanlar

1) Nikon D610 Profesyonel Fotoğraf Makinası

2) Nikon D4S   Profesyonel Fotoğraf Makinası

3) Phanthom 4 Professional 4K Video Kayıt 12UltraPixel resim çekebilen Multicopter

Fotoğraf Kalitesi: 12 Ultrapixel Havadan çekimler için 36MP ise yer Kameralarımız için mevcuttur. İstenildiğinde fotoğraf çekimlerinizi RAW Modunda yapabiliriz. Raw modu.(RAW, dijital fotoğraf makinelerinin negatifi olarak tanımlanır. CCD veya CMOS üzerindeki ham veriyi, hiçbir görsel işleme tabi tutmadan hafızaya almayı sağlarlar. Beyaz Dengesi (white balance), Eğriler (curves), Renk Dengesi (color balance) ve Keskinlik (sharpen) gibi ayarlar ayrı ayrı elementler halinde RAW içerisine kaydedilir. Bu şekilde kaydedilen veriler, fotoğrafçıya HAM (raw) imajı görüntü kalitesini kaybetmeden düzenleyebilme imkanı verir.

Havadan Video Çekimleri detaylar.

Blue Sky Productions ekibi olarak havadan profesyonel video çekimi hizmeti sunmaktayız. Müşteri odaklı ve iş odaklı yaptığımız çekimleri daha kaliteli ve verimli hale getirerek videolara farklı bir bakış açısı getirmekteyiz. Videoları montajlayıp kurguladıkdan sonra teslim ediyoruz.Ayrıca çekimlerden önce Otelinize veya işletmenize bir çekim senaryosu hazırlayıp sizlere sunuyoruz ve fikrinizi alıyoruz.

Blue Sky Productions ekibi olarak hizmet verdiğimiz sektörler;

1) Oteller için havadan video çekimleri veya havadan fotoğraf çekimleri hizmeti

2) Yerel işletmeler için video çekimleri veya havadan fotoğraf çekimleri hizmeti

3) İnşaat alanları veya inşaat başlangıçlarında arsanın çekimleri için havadan fotoğraf veya havadan video çekimleri hizmeti vermekteyiz bu hizmetleri dönem dönem çekerek inşaatın ilerlemesinin ve hangi açılarda ilerlemesini fotoğraflandırarak daha kaliteli hizmet vermekteyiz

4) Panoramik çekimler ve sanaltur çekimleri yapmaktayız çekeceğimiz bölgeyi kaliteli ve alışılmadık bir bakış açısı ile siz değerli müşterilerinize gösterebilir veya sanaltur özelliğimiz ile havadan istediğiniz her noktayı gezdirebilirsiniz.

 

Tanıtım Filmleri

Blue Sky Productions ekibi havadan 4K video veya havadan Profesyonel fotoğraf çekimi yapabilmektedir eğer müşteri tanıtım filmi isterse bu hizmet ekibimizin tarafından siz değerli müşterilerin firmalarına özel tanıtım filmleri yapabilmektedir tanıtım filmlerinize farklı bir bakış açısı getirmekte olan Blue Sky Productions ekibi alışılmışın dışında çalışmaktadır diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz ise  yurtdışında katıldığımız kurslar ve kazandığımız tecrübelerimizi müşterilerimize sunabilmemizdir. Çektiğimiz görüntüler sinema tadında ve aksiyonu bol çekimler olmaktadır şayet sizde tanıtım filmi veya havadan video çektirmek istiyorsanız ufkunuzu geniş tutun ve Profesyonel firmaları tercih ediniz.

Seslendirme

Blue Sky Productions ekibinin çektiği tanıtım filmleri veya havadan videolarda anlaşmalı olduğumuz profesyonel seslendirmenler ile videolarınızın kalitesi ve müşteri odağı artmaktadır.